Zachęcamy do kontaktu: +48 660 459 584

Inteligentny dom

#innowacja #wygoda #b #ekologia
Inteligentny dom

Inteligentny dom

Biuro: ul. Janusza Korczaka 2a, 21-400 Łuków

tel. 660 459 584

biuro@sprytnachata.pl

Inteligentny dom jest tak naprawdę zbiorem popularnych i powszechnie znanych urządzeń, połączonych w jeden zintegrowany system. Finalna liczba podłączonych instalacji oraz zakres ich funkcji zależy tylko od Ciebie. Wybór jest spory i możesz wybierać spośród pojedynczych urządzeń (na przykład: kamera, czujnik bezprzewodowy, sensor na drzwi lub okno, żarówka LED z wi-fi), jak i gotowych zestawów (złożonych z kilku kamer i stacji kontrolnej albo kamery, czujnika ruchu i adaptera Smart Plug).

Wybór konkretnej instalacji zależy tak naprawdę od miejsca, w którym będzie używany. W nowo wybudowanych budynkach mieszkalnych lub w firmach można postawić na przewody, rozprowadzając je do przewidzianych wcześniej miejsc i ukrywając pod tynkiem. Minusem tego rozwiązania jest ograniczona elastyczność rozwoju. Przemeblowanie, czy zwiększenie ilości biurek w pomieszczeniu może się okazać problematyczne. Sprzedając dom trzeba będzie się rozstać także z dużą częścią instalacji Smart Home.

W zamieszkałych budynkach i mieszkaniach lepiej sprawdzi się bezprzewodowa instalacja. Nie wymaga naruszania ścian ani prowadzenia kabli, które wyglądałyby nieestetycznie. System bezprzewodowy zamontujemy zarówno w nowiutkim bloku od dewelopera, jak i kamienicy pamiętającej początki poprzedniego ustroju. Co więcej, możemy go dowolnie modyfikować. Jeśli uznasz, że w tym miejscu kamera nie daje Ci 100% widoczności, po prostu przestaw ją w inne miejsce. Systemy bezprzewodowe dają się też łatwo transportować, a to szczególnie ważne, jeśli wynajmujesz mieszkanie albo Twoja praca wiąże się z częstymi przeprowadzkami.

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 16:00

Lokalizacja

Biuro: ul. Janusza Korczaka 2a,
21-400 Łuków, Polska

Zapytaj o szczegóły

+48 660 459 584
+48 25 753 10 42